Szkoła Życia Chrześcijańskiego i Ewangelizacji Świętej Maryi z Nazaretu Matki Kościoła

Przygotowanie do egzaminów ECDL – testy próbne i materiały

Obowiązujący zakres materiału niezbędny do opanowania przed przystąpieniem do egzaminu znajduje się w SYLLABUSIE - wersji 5.0 (plik Adobe Reader).

Program ECDL - test, który sprawdza znajomość wiedzy teoretycznej niezbędnej do zdania egzaminu z modułu I. Podstawy technik informatycznych.


Egzaminy próbne i materiały ECDL Core / Start

- próbny egzamin do modułu I, który sprawdza znajomość wiedzy teoretycznej niezbędnej do zdania egzaminu z modułu I. Podstawy technik informatycznych i komunikacyjnych.

próbny egzamin do modułu I - Test I Teoria Krzyżówki

- próbny egzamin do modułu II, który sprawdza znajomość wiedzy teoretycznej i praktycznej niezbędnej do zdania egzaminu z modułu II. Użytkowanie komputerów.

próbny egzamin do modułu II - Test I Teoria

- próbny egzamin do modułu III, który sprawdza znajomość wiedzy praktycznej niezbędnej do zdania egzaminu z modułu III. Przetwarzanie tekstów.

próbny egzamin do modułu III - Test I próbny egzamin do modułu III - Test II Teoria

- próbny egzamin do modułu IV, który sprawdza znajomość wiedzy praktycznej niezbędnej do zdania egzaminu z modułu IV. Arkusze kalkulacyjne.

próbny egzamin do modułu IV - Test I próbny egzamin do modułu IV - Test II ćwiczenia

- próbny egzamin do modułu V, który sprawdza znajomość wiedzy teoretycznej i praktycznej niezbędnej do zdania egzaminu z modułu V. Bazy danych.

próbny egzamin do modułu V - Test I próbny egzamin do modułu V - Test II Teoria baz

- próbny egzamin do modułu VI, który sprawdza znajomość wiedzy praktycznej niezbędnej do zdania egzaminu z modułu VI. Grafika menedżerska i prezentacyjna. PowerPoint 2007.

próbny egzamin do modułu VI - Test I próbny egzamin do modułu VI - Test II

- próbny egzamin do modułu VII, który sprawdza znajomość wiedzy praktycznej niezbędnej do zdania egzaminu z modułu VII. Przeglądanie stron internetowych i komunikacja.

próbny egzamin do modułu VII - Test I Witryna Teoria Krzyżówka

Materiał do baz danych znajduje się w pliku Bazy danych - materiały dydaktyczne. Zawarte w nim ćwiczenia możesz wykonać w bazie danych Słodka Lilka.mdb lub Baza danych - lecznica.zip.

Aplikacja egzaminacyjna „ECDL Core - testy próbne”

Aplikacja egzaminacyjna „ECDL Core - testy próbne” do uruchomienia na komputerach osób zdających egzaminy ECDL w celu oswojenia się kandydatów z programem oraz pokazania czego mogą się spodziewać na egzaminie.
Pobierz aplikację ECDL Core - testy próbne
Uwaga: Instalacja aplikacji jest możliwa po wcześniejszym zainstalowaniu środowiska Adobe AIR, dostępnego na stronie producenta http://get.adobe.com/air/.
Pobierz Adobe Air

 
Copyright © Szczecin 2015 by mgr inż. Tadeusz Pietrzak, e-mail: t.pietrzak@wp.pl